Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Nowy Świat

Nowy Świat, Silno, kujawsko-pomorskie

  • 750 000 zł
  • 11 000 m²
  • 68,18 zł/m²

Zdjęcie

Janusz Górski

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Nowy Świat

Nowy Świat, Silno, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

750 000 zł

11 000 m²

68,18 zł/m²

Działka budowlana, ul. Nowy Świat

Zaktualizowane: 12 maja 2026

750 000 zł 11 000 m² 68,18 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (68,18 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 11 000 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, zabudowana, staw / oczko wodne, zalesiona
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, studnia
  • Źródło: biuro nieruchomości: JWG Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7536

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Silno koło Torunia, w województwie kujawsko-pomorskim. Oferta obejmuje obszar na który składają się trzy działki o numerach ewidencyjnych 247/4, 247/5 oraz 247/6 o łącznej powierzchni około 11 000 m².

To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca blisko natury, z jednoczesnym szybkim dojazdem do Torunia. (...)

Agent

Janusz Górski

607 057...

607 057 858

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

607 057...

607 057 858

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy